بایگانی نوشته‌ها

اطلاعات معماری ورزشگاه آزادی

اطلاعات معماری ورزشگاه آزادی

معمار این ورزشگاه عبدالعزیز فرمانفرمائیان است که برای  ۹۰٫۰۰۰ تماشاچی طراحی کرد و در بازی‌های حساس تا ۸۵٫۰۰۰ نفر می‌توانند در  آن حضور یابند. این ورشگاه محل پارک برای ۴۰۰ وسیله نقلیه به صورت سرپوشید و  ۷ هزار جای پارک در بیرون از ورزشگاه دارد. ایستگاه مترو ورزشگاه آزادی در  کنار این ورزشگاه واقع شده‌است.
طراحی فضای سبز ویلا

طراحی فضای سبز ویلا

طراحی فضای سبز و محوطه ویلا ، نحوه نگهداری از یک گیاه خاص و وجود شرایط   لازم نگهداری از آن در محوطه است. نحوه چیدمان و کاشت عناصر به هیچ عنوان   نباید مانع دید رانندگان و عابران پیاده رو شود. شما که دوست ندارید به   خاطر انتخاب مکان اشتباه برای کاشت گیاه به افراد دیگر آسیب بزنید.ابتدا  باید درباره نحوه استفاده از فضاهای خالی فکر کرده و سپس چند نکته را  در  نظر بگیرید.
طراحی حیاط ویلا

طراحی حیاط ویلا

در طراحی حیاط ویلا همیشه با گیاهان متنوع سروکار داریم چون گیاهانی که در فضای سبز مورد استفاده قرارمی گیرند همیشه علاوه بر شرایط ارثی و ژنتیکی، از شرایط اکولوژی محیط زیست نیز متأثر هستند. مانند تغییرات درجه حرارت، حداقل مطلق دما، میانگین و حداکثر مطلق دما، تغییرات میزان رطوبت نسبی هوا، بارندگی ها ، تعداد روزهای ابری و آفتابی، کوتاهی و بلندی روز و شب و دیگر پدیده های جوی به دقت توجه شود.
دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی

افزایش جمعیت در کلان شهرها در چند دهه اخیر منجر به ساخت آپارتمان ها و آسمان خراش ها شده است. بدین ترتیب خانه های بزرگ و ویلایی جای خود را به آپارتمان های کوچک داده اند. بدین ترتیب یکی از دغدغه های اصلی افراد و به ویژه طراحان داخلی، دیزاین و دکوراسیون داخلی می باشد.
دکوراسیون

دکوراسیون

این خوشبختی بزرگی است که خانه‌ای داشته باشید که شبیه آن در هیچ کجای دنیا پیدا نشود. خاصیت معماری و طراحی همین است. شاید مشابه لوازم و اسباب شما در خیلی جاها پیدا شود، اما یک چیدمان و ترکیب‌بندی متفاوت، یاد و خاطرۀ خانۀ شما را در تاریخ ثبت خواهد کرد. به معجزۀ طراحی ایمان بیاورید و کار را به کاردان بسپارید. از همینجا خواهید دید که یک شروع دوباره برایتان رقم خواهد خورد.
نمای ساختمان

نمای ساختمان

نمای ساختمان یکی از پررنگ ترین بخش های اجرایی برای احداث یا بازسازی یک بنا می باشد که عوامل متعددی همچون شیکی ، مدرنیته ، آرامش ، عایق صوتی و حرارتی و ایمنی را در بر می گیرد و مانع از اتلاف انرژی در یک ساختمان می شود .اجرای نمای ساختمان بر اساس نوع کاربرد آن ، با استفاده از متدها و متریال های متعددی قابل پیاده سازی است .  
دفتر معماری تجویدی با بهره گیری از گروه های متخصص و تحصیل کرده و نیروهای اجرایی با تجربه و همچنین با استفاده از بروزترین امکانات در پرزنت پروژه ها در کنار شماست.
ما با تعداد زیادی از نمونه کار ها در استان های محتلف آماده طراحی پروژه های ویلایی و مسکونی شما از سراسر کشور هستیم.
فاصله شما تا ما فقط یک تماس است.
اطلاعات بیش‌تر