برای بازسازی ساختمان اداری باید به نکات مهمی توجه  کرد. تمامی فضاهای مورد نیاز کارفرما را به تفکیک متراژ و موقعیت قرارگیری تقسیم بندی کنیم. از کارفرما بپرسیم که دقیقا به چند فضای مجزا نیاز دارد و میخواهد این موقعیت ها به چه شکلی باشد . و از همه مهمتر اینکه بدانیم در هر کدام از این موقعیت ها چه کسانی قرار است قرار بگیرند.  در مراحل بعدی بازسازی ساختمان اداری به این نکته می پردازیم که نور ورودی محیط از کدام سمت است و نورپردازی داخلی به چه شکلی باید انجام بگیرد ، چیدمان میز و صندلی و تعداد لوازمی از این قبیل چقدر است و اگر نیازی به خرید وسایل داریم حتما برای خرید آنها اقدام کنیم .

در بعضی از ساختمان های اداری نیاز به نصب پارتیشن و یا پرده خواهیم داشت که با توجه به مهندسی محیط و اینکه دقیقا در کجای دفتر به چه نوع جدا کنندهای نیاز است ، آنها را نیز تهیه کرده یا سفارش می دهیم تا در طی مراحل بازسازی و تعمیر ساختمان این وسایل نیز به دست ما برسد.

در برخی موارد یکسری پیشنهادات برای فضاهای اداری هست که به کارفرما پیشنهاد می دهیم و در صورت موافقت وی برای انجام آنها در محیط اقدامات لازم را انجام می دهیم. به عنوان مثال یکی از مواردی که در اکثر محیط های اداری باید وجود داشته باشد کتابخانه است. یا در برخی ادارات پیشنهاد میشود برای شادابی و طراوت بخشیدن به محیط از تعدادی گلدان استفاده شود. تمام این موارد بسته به نظر کارفرما در محیط اداری و طی مراحل بازسازی ساختمان اداری اعمال می شود. استودیو طراحی تجویدی با داشتن نیروهای کار آزموده و متخصص در امر دکوراسیون منزل, بازسازی ساختمان, بازسازی منزل, طراحی دکوراسیون منزل, طراحی ویلا, بازسازی آپارتمان, بازسازی ویلا, دکوراسیون داخلی, بازسازی خانه, بازسازی منزل, بازسازی مغازه, بازسازی خانه, بازسازی آپارتمان, دکوراسیون اداری, دکوراسیون, طراحی آشپزخانه و اجرا دکوراسیون داخلی می تواند پاسخگوی تمام نیاز های شما در امر معماری و بازسازی ساختمان باشد.