طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی
سال های زیادی هست که طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی به دست افرادی خاص قرارگرفته است . برای انکه کسی خانه ی مدرنی داشته باشد باید به متخصصین این رشته رجوع می کرد و پول زیادی پرداخت میکرد .

اما در سال های اخیر با وجود تکنولوژی و دسترسی راحت افراد به اینترنت و حجم زیادی از اطلاعات درباره دکوارسیون داخلی  میتوان به ، به روز ترین  سبک های دکوراسیون داخلی و ترند های سال در دیزاین منزل دسترسی پیدا کرد و در خانه یا محل کار خود اجرا کرد

رنگ
رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی یکی از مهم ترین عواملی است که به فضا روح میبخشد .

بازسازی مهد کودک

 در واقع یک دکوراسیون صحیحی و اصوی به دانش عمیقی از رنگ ها وابسته است . وقتی افراد روانشناسی رنگ ها را بدانند درواقع فضایی را طراحی خواهند کرد که با روحیه شما و شخصیت شما هم خوانی  دارد .

ایده برای اشپزخانه

بافت 

وقتی در دکوراسیون داخلی مسکونی شما از متریال های بافت دار استفاده میکنید درواقع به فضای خانه خود عمق میبخشید . بعضی از افراد بر این باور هستند که با رنگ کردن یک دیوار خانه ، فضای خانه خود را دلنشین کردن اما این اشتباه است بخش مهم به کارگیری بافت ها و استفاده از اکسسوری هایی که بافت دارند که به خانه شما جان میبخشد . برای مثال یک رو میز پشمی کنار یک مجسمه کاملا منیمال تصور کنید یا برای سبک ایراین یک رومیزی سوزن دوزی شده یا ترمه کنار یک جا شمعی چوبی به فضای شما روح میبخشد و بسیار دلنشین است .

نکات مهملازم نیست تمام دیوارها یک دست رنگ شود . یا بالعکس لازم نیست همه دیوارهای خانه کاغذ دیواری شوند باید به طور خاص دیوارهایی انتخاب کرد برای کاغذ و رنگ و یا حتی پتینه .

چوب را هرگز فراموش نکنید در دکوراسیون چوب میتواند گرمای خانه شما را تامین کند .

اگر کودک یا نوزاد دارید حتما از استیکر های کودکانه و خلاقانه در اتاق کودک خود استفاده کنید .هیچ وقت به عکس های گوگل یا پینترست اعتماد نکنید همه عکسایی که شما میبینید کاربردی نیستند . نکته مهم در دکوراسیون این است که از یک مبلمان یا طراحی استفاده کنید که بتوان از ان عملکرد گرفت .

 در واقع اگر وسیله ی در خانه شما وجود دارد نه جنبه تزیینی دارد نه کاربرد عملکردی در واقع از نظر فنگ شویی انرژی خانه شما را دارد میگیرد . استفاده از فرش هیچ وقت فرش را کنار نذارید فرش ایرانی یا فرش های فانتزی میتواند بافت به فضای شما ببخشد .

سبک دکوراسیون داخلی ساحلی