اطلاعات رایگانحیاط سازی خانه

حیاط سازی خانه

اگر حیاط خانه‌تان کوچک است؟ و این کمبود متراژ شما را کمی گیج و کلافه کرده است. باید به شما بگوییم که اوضاع شما خیلی بهتر از ساکنین آپارتمان‌هایی است که بعضاً حتی بالکن هم ندارند. حالا اگر  نمی‌دانید چه طرحی برای محوطه سازی حیاط کوچکتان مناسب است، ما در ادامه قصد داریم چند ایده جذاب و کاربردی مرتبط با حیاط‌های کوچک برای شما ارائه کنیم

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان اداری

برای بازسازی ساختمان اداری باید به نکات مهمی توجه  کرد. تمامی فضاهای مورد نیاز کارفرما را به تفکیک متراژ و موقعیت قرارگیری تقسیم بندی کنیم. از کارفرما بپرسیم که دقیقا به چند فضای مجزا نیاز دارد و میخواهد این موقعیت ها به چه شکلی باشد . و از همه مهمتر اینکه بدانیم در هر کدام از این موقعیت ها چه کسانی قرار است قرار بگیرند.  در مراحل بعدی بازسازی ساختمان اداری به این نکته می پردازیم که نور ورودی محیط از کدام سمت است و نورپردازی داخلی به چه شکلی باید انجام بگیرد ، چیدمان میز و صندلی و تعداد لوازمی از این قبیل چقدر است و اگر نیازی به خرید وسایل داریم حتما برای خرید آنها اقدام کنیم .

بازسازی آپارتمان های کوچک

بازسازی آپارتمان های کوچک

بازسازی آپارتمان های کوچک یکی از روش های مناسب است که نیاز خانواده ها را بدون تغییر محل با صرف کم ترین هزینه ممکن فراهم می کند. برخی افراد براین تصور هستند که متراژ های کوچک و فضاهای کوچک قابل بازسازی نیستند ولی باید گفت وقتی اصول طراحی رعایت شود یکی از جذاب وپرکاربرد ترین فضاها خواهد شد.

دیزاین منزل

دیزاین منزل

دیزاین منزل یکی از مهم ترین فضاهایی که باید در هنگام دیزاین منزل خود به آن توجه کنید پذیرایی و یا اتاق نشیمن است زیرا اولین نقطه ای از منزل که توجه همه افراد به سوی آن جلب می شود پذیرایی است بعد از این که دکوراسیون متفاوتی را در درون پذیرایی خود ایجاد کرده اید می توانید دکوراسیون بقیه مکان های خانه خود را طراحی کنید.

کاشی چسبی سرویس بهداشتی

کاشی چسبی سرویس بهداشتی

کاشی چسبی سرویس بهداشتی یکی از جدیدترین روشهای نصب کاشی  میباشد که بیشتر برای نصب کاشی بر روی دیوارهای قدیمی و تراز شده بوسیله سیمانکاری ،گچ،کاشی قدیمی ،سنگ قدیمی است.با اب مخلوط میشودند و به صورت خمیر در می امدند که برای پروژه های خاصی برای نصب کاشی مورد استفاده قرار میگرفتند.

محوطه سازی

محوطه سازی

محوطه سازی به مسطح کردن و آماده نمودن محوطه ساختمان ها و ایجاد فضای سبز است سازندگان و پیمانکاران پروژه های ساخت و ساز بر اساس محدوده زمانی مشخص شده و نقشه اجرایی اقدام به محوطه سازی کرده و مراحل را گام به گام انجام می دهند.

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل

دکوراسیون منزل  برای افراد اهمیت زیادی پیدا کرده است و انتخاب رنگ دکوراسیون، نحوه چیدمان، نورپردازی و تزیینات جزو مسائلی هست که  هنگام طراحی دکوراسیون ذهن تان درگیرشان خواهد شد. برای اینکه بتوانید دکوراسیونی کامل و بی عیب و نقص طراحی کنید بهتره که از قوانین طراحی دکوراسیون و نظر کارشناسان دکوراسیون داخلی را بدانید و با توجه به آن ها به دکوراسیون ایده آل تان برسید

ویلای کوچک

ویلای کوچک

ویلا یک اقامتگاه شیک است که علاوه بر ساختار اقامتی دارای باغ و گل و گیاه با منظره ای زیبا می باشد. اگر می خواهید یک نمای ویلا مانند با چنین ساختاری در طراحی خانه خود اعمال کنید باید اصول طراحی ویلای کوچک را بدانیم و از آنها ایده بگیرید. به دلیل اینکه ویلاها اصولاً برای تفریح و گذران لحظاتی خوش طراحی می شوند, معماری آنها معمولاً شامل حیاط, باغ, استخر و حوضچه می باشد.

تعمیر کف سرویس بهداشتی

تعمیر کف سرویس بهداشتی

نیاز به تعمیر کف سرویس بهداشتی میتواند شکستگی های لوله های فاضلاب به دلایل مختلف مثل نشست ساختمان و تعمیرات غیر اصولی باشد.در این صورت برای تعمیر کف سرویس بهداشتی شما نیاز دارید تا کاسه توالت تخریب و ریموو شود و لوله های فاضلاب شکسته و مورد دار تعویض و تعمیر شود و کاسه جدید جایگذاری شود.علت بعدی که شما را وادار به تعمیر کف سرویس بهداشتی  میکند

طراحی استخر باغ

طراحی استخر باغ

طراحی استخر باغ سایزهای بسیار متفاوتی دارد. در طراحی استخر باغ شکل های متفاوتی را می توان بکاربرد که البته فضای موجود و اندازه ای که کارفرما می خواهد تعیین کننده خواهد بود. شکل و شمایل استخر هر چیزی می تواند باشد اما بیشتر مواقع کارفرما طرح های مستطیلی ساده را انتخاب می کنند. شکل مستطیلی به این خاطر محبوب است که هم هزینه ساخت کمتری دارد و هم اینکه فضای زیادی از باغ یا حیاط را اشغال نمی کند.

مشاوره رایگان

با ما به قدم زدن در رویاتان از آنچه گمان میکنید نزدیکترید
02191300553خط ویژه
09126604675
چهارراه طالقانی - برج آموت طبقه 12 واحد 158

مشاوره رایگان